HR specijalista

Beograd
Radno Iskustvo
Puno Radno Vreme
Srpski

Opis posla
Učestvuje u aktivnostima iz domena ljudskih resursa počev od zapošljavanja do prekida radnog odnosa – definisanje opisa poslova, sprovođenje procesa regrutacije i selekcije kandidata, onboarding procesa, definisanja beneficija za zaposlene i offboarding procesa;
Popunjava relevantne HR formulare i prosleđuje ih na dalja odobrenja biznisa i izvršnog menadžmenta;
Obezbeđuje da su sve organizacione promene u skladu sa odobrenim HC budžetom i Pravilnikom o organizaciji i sistematizaciji poslova;
Organizuje follow-up intervjue sa novim zaposlenima i izlazne intervjue i vodi bazu podataka na osnovu dobijenih informacija;
Aktivno se uključuje u različite HR projekte;
Učestvuje u razvoju i implementaciji korporativne kulture i vrednosti;
Prati dešavanja na tržištu ljudskih resursa, kao i najbolje prakse drugih kompanija i daje preporuke za unapređenje rada organizacione jedinice Ljudskih resursa i daje predloge za unapređenja.
Uslovi
Visoka stručna sprema (poželjno u oblasti ljudskih resursa, psihologije ili menadžmenta) VII stepen
Najmanje 1 godina rada u oblasti ljudskih resursa
Rad na računaru (Word, Excel, Power Point)
Engleski jezik – odlično aktivno
Ako delite našu posvećenost pružanju izvrsne usluge uz demonstriranje odgovornosti i integriteta i spremni ste da prihvatite ovu priliku, ne oklevajte da se prijavite odmah. Radujemo se skorom susretu!

Neka vaši snovi dobiju krila!

Ulogujte se

Registrujte se

Resetuj Lozinku

Ukucajte vaše korisničko ime ili email, dobićete link za kreiranje nove lozinke putem emaila.