Vozač

Beograd
Radno Iskustvo
Puno Radno Vreme
Srpski

Opis posla
Vrši prevoz zaposlenih i partnera putničkim vozilom, a po potrebi vrši prevoz robe specijalnim i teretnim vozilima po nalogu dispečera ili drugih predpostavljenih
Sa specijalnim vozilima i uređajima, predviđenim za klimatizaciju vazduhoplova, vrši grejanje i hlađenje putničke kabine prema utvrđenim standardima i procedurama, starajući se da svi zahtevi iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu budu ispunjeni
Prilikom pružanja usluga zemaljskog opsluživanja vodi računa o primeni svih mera bezbednosti i obezbeđivanja u vazduhoplovstvu, pridržava se procesa i procedura rada u domenu svoje nadležnosti, uputstva o kretanju i zadržavanju lica i vozila po pristanišnoj platformi i manevarskim površinama aerodroma, priručnika i procedura prevozilaca i korisnika usluga, kao i drugih materijala i publikacija koje se odnose na zemaljsko opsluživanje vazduhoplova
Vrši primopredaju vozila i opreme sa dispečerom
Prilikom preuzimanja opreme i vozila za zemaljsko opsluživanje vazduhoplova, vrši proveru tehničke ispravnosti (rad kočnica, sistema upravljanja, signalizacije i drugo) u slučaju bilo kakve uočene neipravnosti ili neregularnosti o tome odmah obaveštava neposrednog rukovodioca
Postavlja tahografsku karticu, tahografski listić ili traku i zamenjuje ih na putu u slučaju isteka prethodnog za odgovarajuće vozilo
Vrši kontrolu stanja goriva u rezervoaru, ulja u motoru i rashladne tečnosti u hladnjaku
Prisustvuje utovaru i istovaru robe
Obavezan je da se pridržava trase koju je dogovorio sa dispečerom
Vrši prijem usmenih i pismenih poruka i napomena
Prijavljuje kvarove i nedostatake na vozilu dispečeru i nadležnim licima za održvanje vozila
Tankira vozilo gorivom uz predhodno kontrolisanje raspoloživih sredstava na korporativnoj kartici za sipanje goriva i upisivanje trenutne kilometraže u POS terminal
Popunjava putnu dokumentaciju na ime vozača
Daje izjave o šteti, udesu i neregularnostima u prevozu
Uslovi
KV/Srednja stručna sprema (III/IV)
Minimum 3 godine radnog iskustva
Rad na računaru (Word, Excel, Power Point)
Engleski jezik- srednje, aktivno
Vozačka dozvola minimum “B” kategorije
Poželjno posedovanje “C” kategorije
Ako delite našu posvećenost pružanju izvrsne usluge uz demonstriranje odgovornosti i integriteta i spremni ste da prihvatite ovu priliku, ne oklevajte da se prijavite odmah. Radujemo se skorom susretu!

Neka vaši snovi dobiju krila!

Ulogujte se

Registrujte se

Resetuj Lozinku

Ukucajte vaše korisničko ime ili email, dobićete link za kreiranje nove lozinke putem emaila.